Informacija keleiviams

Informacija keleviams maršrutų Lietuva Anglija Lietuva

Pervežame keleivius, siuntinius ir gyvunus maršrutų Lietuva – Lenkija – Vokietija – Olandija – Belgija – Prancūzija – Anglija. Iš Lietuvos išvykstame kiekvieną penktadienį, iš Anglijos – kiekvieną sekmadienį.

Vienas iš greičiausių ir pigiausių būdu pervežti Jūs, jūsų siuntinį ar gyvuną į Europą yra siūlomos kelionės mikriukais (mikroautobusiukais) .

Muitinės informacija:

Pagal šias nuoruodas Jus sužinosite apie privalomas muitinės procedūros, reikalingus dokumentus ir muitus, vežant prekės iš Lietuvos į Anglija, ir vežamų produktų lestinama kiekį.

Keleivių pervežimo taisyklės mikroautobusais.

  • Galiojants asmens dokumentas butinas kiekvienam keleiviui – su savimi privalo turėti asmens pasą.
  • Griežtai draudžiama kelionės metu rūkyti ir vartoti alkoholinius gėrimus mikroautobuse.
  • Draudžama vežtis su savimi ir siuntose šaunamuosius ginklus, narkotines medžiagas, kitas pavojingas ir spec. leidimus reikalaujančius daiktus.
  • Draudžiama vežti receptinius vaistus be receptų.

Siuntų pervežimo taisyklės mikroautobusais.

  • Siunta turi būti tvarkingai supakuota, su užrašytų gavėjo adresų ir kontaktinų telefono numerų.
  • Vairuotojas turi teisę patikrinti siuntą, kilus įtarimui dėj jos turinio.
  • Draudžiama siusti cigaretes ir tabako gaminius, narkotines medžiagas, alkoholinius gėrimus, sprogstamas medžiagas, pinigus, asmens dokumentus, receptinius vaistus.
  • Bauda už draudžiamas vežimui daiktus yra nukreipiama į siuntėja.
  • Prašome tiksliai užrašyti siuntėjo ir gavejo adresus ir telefonus, tai padės išvengti nesklanumų su pristatymu.
  • Esant netinkamam pakavimui vežėjas neatsako už saugu siuntos transportavimo, ir nekompensuoja klientui patirtų nuostolių. Dūžtančius daiktus pervežame tik originaliose pakuotėse, Už dūžtančius daiktus vežėjas atsakomybes neneša.

Gyvūnų pervežimas mikroautobusais.

Gyvūnas turi būti identifikuotas poodine mikroschema – „Microchip“.  Gyvūnus, pažymėtus tik tatuiruote, į UK įvežti draudžiama.

Po to, kai augintinis būna pažymėtas mikroschema, jis privalo būti paskiepytas nuo pasiutligės – „vaccination against rabbies“, be jokių išimčių. Prieš įvežant augintinį į UK po vakcinacijos turi būti praėję ne mažiau kaip 21 dienų, tačiau ne daugiau kaip 1 metai.

Reikia tureti  Europos Sąjungos naminių gyvūnų pasą – „EU pet passport“, kuriame turi būti nurodyta, kad gyvūnas paskiepytas nuo pasiutligės ir kad skiepai galioja. Pasą gali išduoti bet kuris įgaliotas veterinarijos gydytojas ir jis išduodamas tik šunims, katėms ir šeškams. Gyvūnams, įvežamiems iš trečiųjų šalių, turi būti išduotas atitinkamas veterinarijos sertifikatas.

Dar vienas reikalavimas – ne daugiau kaip prieš 120 valandų ir ne mažiau nei prieš 24 valandas (nuo 1 iki 5 dienų) iki planuojamo gyvūnėlio įvežimo, veterinaras šuniui turi suduoti vaistų nuo kaspinuočių – „tapeworm treatment“.

© 2012-2020 Copyright - Eurokelias