Pervežame gyvūnus į Anglija ir Lietuva

Perežame gyvūnus maršrutų Lietuva Anglija Lietuva

Pervežame gyvūnus maršrutų Lietuva – Lenkija – Vokietija – Olandija – Belgija – Prancūzija – Anglija. Iš Lietuvos išvykstame kiekvieną penktadienį, iš Anglijos – kiekvieną sekmadienį.

Vienas iš greičiausių ir pigiausių būdu pervežti Jūsų augintini į Europą yra siūlomos kelionės mikriukais (mikroautobusiukais) .

Gyvunu pervezimas Anglija

Nebrangiai ir greitai pervežame gyvūnus į Anglija ir Lietuva.

  • Jūsų augintinį pristatysime nuo durų iki durų.
  • Saugus ir greitas pristatymas.
  • Jokiu klaidu su pristaymu – visada laiku.

Ka reikia žinoti:

Gyvūnas turi būti identifikuotas poodine mikroschema – „Microchip“.  Gyvūnus, pažymėtus tik tatuiruote, į UK įvežti draudžiama.

Po to, kai augintinis būna pažymėtas mikroschema, jis privalo būti paskiepytas nuo pasiutligės – „vaccination against rabbies“, be jokių išimčių. Prieš įvežant augintinį į UK po vakcinacijos turi būti praėję ne mažiau kaip 21 dienų, tačiau ne daugiau kaip 1 metai.

Reikia tureti  Europos Sąjungos naminių gyvūnų pasą – „EU pet passport“, kuriame turi būti nurodyta, kad gyvūnas paskiepytas nuo pasiutligės ir kad skiepai galioja. Pasą gali išduoti bet kuris įgaliotas veterinarijos gydytojas ir jis išduodamas tik šunims, katėms ir šeškams. Gyvūnams, įvežamiems iš trečiųjų šalių, turi būti išduotas atitinkamas veterinarijos sertifikatas.

Dar vienas reikalavimas – ne daugiau kaip prieš 120 valandų ir ne mažiau nei prieš 24 valandas (nuo 1 iki 5 dienų) iki planuojamo gyvūnėlio įvežimo, veterinaras šuniui turi suduoti vaistų nuo kaspinuočių – „tapeworm treatment“.

© 2012-2020 Copyright - Eurokelias